TII in Polish cinemas

inv22

Proud Member
Joined
Jul 25, 2011
Messages
145
Points
0
Location
Poland
I have already booked my ticket in Atlantic cinema in Warsaw.

What about other Polish fans, where are you going to see TII movie?
 
In CC (Cinema-City) in Rybnik, I booked my ticket yesterday :)
can't wait!
 
You booked what?
Pre-sale starts this sunday. CC doesn't even have TII on their website yet ;]

I'm going to Cracow, don't know where exaclty.
And I'll kill everyone with popcorn and huge canister of coca-cola... I remember watching Bucharest in cinema with all this sipping and smacking ppl all around my head
Dafties...
 
Last edited:
i mean i subscribed for an 'info mail' about pre-sale here http://www.mj-bilet.pl/ :)
i guess that's all what we can do now.
and yessss eating popcorn during watching the movie should be banned. the most annoying thing ever.
 
to znaczy wszedlem na ta stronke http://www.mj-bilet.pl/, zarejestrowalem swojego emaila i wybralem kino Atlantic w Warszawie ;) bede w Wwie w niedziele, moze juz bedzie mozna kupic zaklepane bilety ;)
 
Widzę, że multikino wrzuciło zapowiedź wreszcie na stronkę i przedsprzedaż ma ruszyć w niedziele. Wiem, że tak było ustalone od początku, ale jednak to jest Polska i tu się najdziwniejsze rzeczy dzieją.... miło mnie zaskoczyli :D
 
E tam, nie narzekajcie tak na Polske. Ja np jestem na obczyznie i musze sobie jakos poradzic z niewiedza tutejszych na temat TII w finskich kinach.
Do$ka, kojarze Cie juz z MJPT.
Regards ;)

Hmm, inny login na MJPT...? Bo tego na pewno tam nie widziałam^^ :)
Zgadza sie. Moj nick: cicha. Zaraz zmienie awatar.
 
Last edited:
Ja sie wybieram do kina na TII w Poznaniu z dość pokaźną grupką fanów ;)

I równiez nie chciałabym się spotkac z popcornem i tymi innymi... ale o tym można tylko pomarzyć. Jedyne w co ja się zaopatrze będzie mnóstwo chusteczek do ocierania łez ;p
 
Jest tylko jeszcze jedna rzecz, która mnie martwi. Wiem, że to jest niemożliwe, ale jak spróbują wcisnąć do TII lektora....
Nie, nie, na pewno będą napisy, nie mogą mi tego zrobić.

Hmm, inny login na MJPT...? Bo tego na pewno tam nie widziałam^^ :)

EDIT.
Ach, no jasne, awatar charakterystyczny, trudno nie zapamiętać ;)
 
Last edited:
na stronach Multikina jest juz promocja? juz sprawdzam, w niedziele jade po swoj bilet, chyba kupie kilka, bo jeden raz to za malo ;)
 
You booked what?
Pre-sale starts this sunday. CC doesn't even have TII on their website yet ;]

I'm going to Cracow, don't know where exaclty.
And I'll kill everyone with popcorn and huge canister of coca-cola... I remember watching Bucharest in cinema with all this sipping and smacking ppl all around my head
Dafties...

omg you've been there?... me too! Multikino???? I have to check! I want my ticket so badly!!!!!!!!!!!!!!
 
Multikino.... Multikino.... Multikino.... I might start to love them :heart:
will be there on Sunday definitely! Thank you so much for the info! I didn't expect it!! :huggy:
I tak, też pozabijam tych wszystkich z popcornem! Na Buchareszcie siedziałam z boku, więc mi nie przeszkadzali, ale gdyby tylko... :angry: Jeszcze raz dzięki za info! Much appreciated!!!!!! :hi:
 
omg you've been there?... me too!

Yeah, room no. 1, row H ;)
I'll definitely be in Cracow tomorrow too to buy a ticket.

Ha, ja własnie byłam w samiuteńkim środku, a obok miałam jakże fantastycznego pana, który pod koniec Bukaresztu powiedział bardzo głośno do żony "to już chyba koniec, możesz się obudzić" $&@*%...
a na Number Ones wyszedł w ogóle. Szkoda, że tak późno ;]
 
dzwonilem do Atlantic w Warszawie, jutro o 11:30 rusza sprzedarz biletow ;)

kupuje 4 szt ;) nie moge sie doczekac, cena ok 30 zl, ale nie sa pewni jeszcze ;)
 
Yeah, room no. 1, row H ;)
I'll definitely be in Cracow tomorrow too to buy a ticket.

Ha, ja własnie byłam w samiuteńkim środku, a obok miałam jakże fantastycznego pana, który pod koniec Bukaresztu powiedział bardzo głośno do żony "to już chyba koniec, możesz się obudzić" $&@*%...
a na Number Ones wyszedł w ogóle. Szkoda, że tak późno ;]

:doh: ludzie nie przestana mnie zadziwiac...
 
Mam cicha nadzieje, ze w Finkino w Turku, beda ogladac fani MJa. Albo chociaz znawcy tematu, co nie beda zlosliwie i chamsko sie zachowywac. Tutaj dopiero w poniedzialek rusza sprzedaz biletow. Nie zaplanowali przedsprzedazy. Nie widzialam zadnych plakatow z MJ's TII. Wiec (jeszcze raz) prosze mi tu nie kaprysic na temat Polski ;]

Przyjdzie nam jeszcze caly miesiac czekac do premiery...

Bedzie czas, by wykupic caly wagonik chusteczek higienicznych...

U Was to pewnie beda PL napisy, a tu beda Fi. Nie powiem, ale bedzie mi to troche przeszkadzac.

Ciekawe czy w krajach UE (ze strefa euro) ceny biletow beda jednakowe?

O i widze, ze w Dublinie tez lekko nie ma.
 
Last edited:
Zrobiłam rezerwacje w Multikinie (jakoś tam się już przyzwyczaiłam) i szczerze mówiąc, byłam trochę zaskoczona małym zainteresowaniem jak na razie. Chociaż z drugiej strony może to i lepiej, bo kupują ci najbardziej zainteresowani i pierwsza otwarta sala będzie wykupiona przez ludzi, którzy wiedzą po co tam idą.

Wybieram się dopiero po południu, bo obowiązki trzymają mnie w Zakopanem mniej więcej do czternastej, aaale... poczekam miesiąc + te kilka godzin więcej
 
Rano koleżanka zerezerwowała nam bilety do Kinepolis Poznaniu :) W tygodniu się odbierze...
I z całej radochy, że można rezerwować nawet nie zapytała się o cenę biletów, haha :p
 
Kupilam bilet do ZT multikino na 21. W lipcu niestety w kinie na koncercie bylam w otoczeniu ludzi z popcornem, ktorzy ciagle glosno gadali, chcialam ich zabic.
Teraz ktos tylko sprobuje, rzuce mu zasmarkana chusteczka w twarz!!!
 
I have just bought my 2 tickets for THIS IS IT ;)

Multikino, Warsaw, Zlote Tarasy, 31/10/2009, 11:00 ;)
 
Back
Top