Polish MJ Fans

^^awww!:wub:

I'm well, Callie. Freezing my butt off here, while Poland enjoys some decent weather for a change, eh?:)
Dziękuję za taką pogodę. Wczoraj był u mnie 34 stopnie. :bugeyed:bugeyed Miałam ochotę zamieszkać w wannie z zimną wodą.
 
Dziękuję za taką pogodę. Wczoraj był u mnie 34 stopnie. :bugeyed:bugeyed Miałam ochotę zamieszkać w wannie z zimną wodą.

No, powiem ci, że ja też... Myślałam, że sie rozpuszczę....

No a dziś znowu pora deszczowa.... :(
Kurcze, w Polsce teraz gorzej niż w lesie równikowym... Raz upał, raz deszcz....
 
Teraz w ogóle w Polsce dzieją się dziwne rzeczy. Kto kiedys słyszał o trąbach powietrznych, osuwiskach ziemi itd. A teraz ciągle jak nie jedna anomalia to druga.
 
^^awww!:wub:

I'm well, Callie. Freezing my butt off here, while Poland enjoys some decent weather for a change, eh?:)

yes, it's been quite hot :heat: for few days. And I like it hot :naughty: Back to the rainy weather today :bored:

you know, when I was lillte gurl I always thought that people in Australia live up-side down?
Could be quite funny :)
 
yes, it's been quite hot :heat: for few days. And I like it hot :naughty: Back to the rainy weather today :bored:

well, some like it hot :D

you know, when I was lillte gurl I always thought that people in Australia live up-side down?
Could be quite funny :)

haha, yeah, we're totally "upside down" here. the water swirls the other way when you flush the loo. december is the middle of summer, hot hot! Santa comes in thongs and shorts. june/july are the coldest months. no one eats SOUP here! (I KNOW!!!!) same planet, different world.

I remember when I was little, my dad told me that if you started digging "RIGHT HERE", and dug, and dug, and dug........and dug, and dug, you'd emerge in China. I thought that was pretty cool, one of my friends at the time, my sister and myself even started the hole. :yes:
 
Czesc kochani co tu taka cisza?
Poza tym jak nastroje przed tym piątkiem ? ....
Ja czuje ze ten dzien nadchodzi a strasznie nie chciałam tego dnia..
Poza tym tesknie za wami strasznie . Moze znów zacznę pisać o wszystkim i o niczym.. Buziaaaakii
 
To jest w Krakowie w piatek, jesli ktos jest tam i ma czas:
http://www.mmkrakow.pl/meeting/7971/Michael%20Jackson%20&bdquo%20With%20a%20Child%27s%20Heart&rdquo.html

to tez: http://www.forum.mjpolishteam.pl/viewtopic.php?t=10038 ostatnia strona watku:
MadziaLenka
icon_minigender_female.gif


9242001044ab3d41155598.jpg


Wiek: 22
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 187
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Wysłany: Sro, 23 Cze 2010, 3:05 / z IP: 193.200.47.* Temat postu: W zasadzie wszytsko jest juz dopiete na ostatni guzik:)
Jutro badz w środe czeka mnie ostatnia rozmowa organizacyjna z managerem:)
Mam nadzieje, że się nie powtórzę zamieszczając oficjalne info dotyczące tej imprezy:) Oto Moje wypociny utworzone wraz z przekochanymi członkami MJCDT:

25.06 Piątek, Club Muzyczny Ręce i Nogi (Kraków, ul. Szewska 14)MICHAEL JACKSON – MEMORY NIGHT - 1 ROCZNICA ŚMIERCI
Noc pamięci z największymi hitami Michaela Jacksona!
W programie imprezy m.in.:
-> w godzinę śmierci Michaela Jacksona 23:26 - odsłonięcie wizerunku Michaela oraz wspólne zatańczenie choreografii z teledysku „Will You Be There” instruowane przez członków zespołu Michael Jackson Cracow Dance Team.
-> 00: 30 “Beat It” – występ grupy Michael Jackson Cracow Dance Team.
-> 01: 00 Mix teledysków Michaela wraz z występem grupy Michael Jackson Cracow Dance Team.
-> 01:30 "Thriller” – Występ grupy Michael Jackson Cracow Dance Team.
W trakacie imprezy konkursy, promocje, nauka choreografii Jacksona, prezentacja krakowskich oraz ogólnopolskich środowisk związanych z Michaelem Jacksonem. Dla wszystkich w strojach związanych z Michaelem shot za FREE! Bezpłatna rezerwacja miejsc drogą mailową rinclub@receinogi.com lub telefoniczną 12/422 25 79 Wstęp FREE! Selekcja! Zaczynamy od godz. 20:00 Specjalny patronat nad imprezą objęli: mjackson-info.com, Stowarzyszenie Make That Change mtc.fora.pl oraz michaeljackson.pl Zagra: Dj FOCUS: Przeboje Michaela Jacksona

Potwierdzam DJ jest prześwietny:)

Już zamówiłam minimum 2 razy Dirty Diana:)
Mam nadzieje do zobaczenia ze wszystkimi 25.06.2010

Wszelkie pytania dotyczące orgznizaji imprezy i nie tylko prosze kierowac na pw:)
_________________

dla tych, ktorzy nie sa na mjpolishteam, tam jest sporo info o tym, co sie dzieje w Polsce.
http://www.forum.mjpolishteam.pl/viewforum.php?f=14
Pewnie i tak wszyscy to juz widzieliscie :)
 
Last edited:
To jest w Krakowie w piatek, jesli ktos jest tam i ma czas:
http://www.mmkrakow.pl/meeting/7971/Michael Jackson &bdquo With a Child's Heart&rdquo.html

to tez: http://www.forum.mjpolishteam.pl/viewtopic.php?t=10038 ostatnia strona watku:
MadziaLenka
icon_minigender_female.gif


9242001044ab3d41155598.jpg


Wiek: 22
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 187
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Wysłany: Sro, 23 Cze 2010, 3:05 / z IP: 193.200.47.* Temat postu: W zasadzie wszytsko jest juz dopiete na ostatni guzik:)
Jutro badz w środe czeka mnie ostatnia rozmowa organizacyjna z managerem:)
Mam nadzieje, że się nie powtórzę zamieszczając oficjalne info dotyczące tej imprezy:) Oto Moje wypociny utworzone wraz z przekochanymi członkami MJCDT:

25.06 Piątek, Club Muzyczny Ręce i Nogi (Kraków, ul. Szewska 14)MICHAEL JACKSON – MEMORY NIGHT - 1 ROCZNICA ŚMIERCI
Noc pamięci z największymi hitami Michaela Jacksona!
W programie imprezy m.in.:
-> w godzinę śmierci Michaela Jacksona 23:26 - odsłonięcie wizerunku Michaela oraz wspólne zatańczenie choreografii z teledysku „Will You Be There” instruowane przez członków zespołu Michael Jackson Cracow Dance Team.
-> 00: 30 “Beat It” – występ grupy Michael Jackson Cracow Dance Team.
-> 01: 00 Mix teledysków Michaela wraz z występem grupy Michael Jackson Cracow Dance Team.
-> 01:30 "Thriller” – Występ grupy Michael Jackson Cracow Dance Team.
W trakacie imprezy konkursy, promocje, nauka choreografii Jacksona, prezentacja krakowskich oraz ogólnopolskich środowisk związanych z Michaelem Jacksonem. Dla wszystkich w strojach związanych z Michaelem shot za FREE! Bezpłatna rezerwacja miejsc drogą mailową rinclub@receinogi.com lub telefoniczną 12/422 25 79 Wstęp FREE! Selekcja! Zaczynamy od godz. 20:00 Specjalny patronat nad imprezą objęli: mjackson-info.com, Stowarzyszenie Make That Change mtc.fora.pl oraz michaeljackson.pl Zagra: Dj FOCUS: Przeboje Michaela Jacksona

Potwierdzam DJ jest prześwietny:)

Już zamówiłam minimum 2 razy Dirty Diana:)
Mam nadzieje do zobaczenia ze wszystkimi 25.06.2010

Wszelkie pytania dotyczące orgznizaji imprezy i nie tylko prosze kierowac na pw:)
_________________

dla tych, ktorzy nie sa na mjpolishteam, tam jest sporo info o tym, co sie dzieje w Polsce.
http://www.forum.mjpolishteam.pl/viewforum.php?f=14
Pewnie i tak wszyscy to juz widzieliscie :)

dzieki Limonka, cudnie ze Polacy cos organizuja :clapping:
fani Michaela sa wszedzie tacy sami, cudowni :wub:
 
Nawet nie chce mi sie mysleć o piątku. Nie chce, żeby ten dzień nadszedł. Zawsze wiedziałam, że bardzo przezyję śmierć Michaela, ale nie wiedziałam, że aż tak strasznie.
 
No u mnie juz serducho szybciej bije, i produkcja lez wzrosla, mimo ze jeszcze przeciez tyle godzin... Juz rok. O matko, juz rok go nie ma...
 
To jest takie dziwne uczucie, bo rok temu jeszcze nie wiedzielismy, co nas spadnie.
A teraz kazdy moment przezywamy na nowo, wiedzac, co 'nadchodzi' (w sensie rocznicy.. co sie stalo).
Czlowiek tak by strasznie chcial zatrzymac lawine, wrocic, odkrecic to wszystko. Taka bezsilnosc...

Ide dzisiaj wieczorem na koncert Stevie Wondera. Akurat tak sie zdarzylo, ze gra w Dublinie dzis w nocy.
Jesli zagra jakikolwiek tribute to bede miala oczy na bardzo mokrym miejscu...
...
..
.
 
To jest takie dziwne uczucie, bo rok temu jeszcze nie wiedzielismy, co nas spadnie.
A teraz kazdy moment przezywamy na nowo, wiedzac, co 'nadchodzi' (w sensie rocznicy.. co sie stalo).
Czlowiek tak by strasznie chcial zatrzymac lawine, wrocic, odkrecic to wszystko. Taka bezsilnosc...

Ide dzisiaj wieczorem na koncert Stevie Wondera. Akurat tak sie zdarzylo, ze gra w Dublinie dzis w nocy.
Jesli zagra jakikolwiek tribute to bede miala oczy na bardzo mokrym miejscu...
...
..
.

Baw sie dobrze! :huggy: Nie plakaj za bardzo. (Wiem, easier said than done, nie?)
 
Nawet nie myslalam o tym w formie zabawy, wiesz?
Raczej taka .. nie wiem, mozliwosc bycia blisko jego przyjaciela..?

tak jakby probowala byc blizej. nie wiem.

:huggy: dla fluffka tez. Dla wszystkich :hug:

och, jak ja rozumiem! ale ON by na pewno chcial zebys sie fajnie bawila, bo to fajna muza, Stevie Wonder. :yes:

dla ciebie tez :huggy:
i daj znac jak bylo jak juz wrocisz i odespisz
 
Oj nie jestem w temacie ale zapewne piszecie o piatkowej rocznicy. Ja mialam jechac na impreze Mjową , ale niestety nie wypaliło. Nie poszłam do pracy bo i tak nie umiałabym sie skupic a poza tym ja juz od roku mialam plany na rocznice takie swoje . Spacer, rozmyslania itp.
No i wyszło tak ze lezalam w łózku od rana , pozniej komp robilam bo na zlosc nie chcial sie wlaczyc , jak naprawilam to TII, Moonwalker, i Ghosts leciały :) Wczoraj natomiast zmusilam sie do Memorialu. I znów poleciały łzy.. jak ja to mowie "wystaryczy mi przypomniec ze go nie ma a juz placze", a tak radze sobie jakos wspominając i nie myslac o tym ze go nie ma juz z nami...
 
Ja zmieniam od zlosci do takiego zanegowania "jak to go nie ma? przeciez sie na to nie zgadzam, wiec to nie jest prawda"
do udawania, ze jest, do czasami akceptacji, ale to szybko mija i znow wpadam.
Jak dla mnie wystarczy spojrzec na 5 minut memorialu zeby łzy leciały tez...

:sun: hugs for everyone
 
Jak dla mnie wystarczy spojrzec na 5 minut memorialu zeby łzy leciały tez...

Dla mnie też dlatego unikam oglądania chociażby urywków. A juz na pewno słów Paris. Za dużo jak dla mnie. Nie wiem kiedy bede gotowa, zeby patrzec na nagrania i zdjecia z ostatnich miesiecy bez łez w oczach.
 
Dla mnie też dlatego unikam oglądania chociażby urywków. A juz na pewno słów Paris. Za dużo jak dla mnie. Nie wiem kiedy bede gotowa, zeby patrzec na nagrania i zdjecia z ostatnich miesiecy bez łez w oczach.

Ja oglądałam Moonwalkera. Pełen siły i radości, uśmiechnięty Michael to to na co chciałam patrzeć.
 
Od razu mówię, że nie jestem pewna odpowiedzi będę pisac to, co mi się kojarzy. Wydaje mi się, ze Michael w studiu nagraniowym jest z dokumentu Numeber Ones, a gif z dzieciakami z wizyty w Argentynie w 93 r. ale gdzie mozna znaleźć nagranie to nie wiem. A w video z Wave to the world nie zobaczysz więcej niż w gifie, Michael pojawia się tylko na sekundę i tyle.
 
Ja oglądałam Moonwalkera. Pełen siły i radości, uśmiechnięty Michael to to na co chciałam patrzeć.
Ja tez lubię patrzec na Michaela z dawnych lat, ale na ostatnie lata i miesiące nie chcę.
 
Ja tez lubię patrzec na Michaela z dawnych lat, ale na ostatnie lata i miesiące nie chcę.

Żeby było jasne, kiedy piszę, że nie chcę patrzeć na Michaela z ostatnich miesięcy 'przed' to nie jest spowodowane tym, że źle wyglądał. Dla mnie Michael zawsze wyglądał świetnie, tylko patrząc na zdjęcia z 2008, 2009 zawsze myślę 'miał jeszcze tylko kilka miesięcy...' i to boli.
 
Żeby było jasne, kiedy piszę, że nie chcę patrzeć na Michaela z ostatnich miesięcy 'przed' to nie jest spowodowane tym, że źle wyglądał. Dla mnie Michael zawsze wyglądał świetnie, tylko patrząc na zdjęcia z 2008, 2009 zawsze myślę 'miał jeszcze tylko kilka miesięcy...' i to boli.
Tak tak ja własnie mam podobnie. Jak ogladam LWMJ to mysle ze jeszcze tylko kilka lat , jak patrze tam na malego Blanketa tez o tym mysle ze z ojcem spedził najmniej czasu .. To boli i to jest smutne.Zadziwiajace jak automatycznie patrzac na fotki od 2000-2009 myslimy i obliczamy czas ile jeszcze mógł zrobic a zabrakło czasu.
 
hej hej hej :) dawno mnie tu nie było :) (((HUGS 4 EVERYONE)))

Przytargałam dziś ze sobą lika do Legacy - dokładnie do strony, na której Legacy zbiera rzadkie, być moze dostępne tylko lokalnie info na temat MJ w Europie Wschodniej. Napewno mamy dużo do pokazania innym - wkońcu MJ nas lubił :give_heart:
Wrzuciłam jakieś zdjęcia (oczywiście wiem, że nie wszystkie). Może macie ochotę dorzucić coś więcej?

Tutaj jest link: http://www.mjjcommunity.com/forum/showthread.php?t=94046

:heart:

btw. nigdy nie udało mi się znaleźć żadnego nagrania (oprócz jakichś fragmencików) z koncertu z Bemowa. Nie wiecie, czy takie nagranie w ogóle istnieje? :mellow:?
 
Back
Top