Polish MJ Fans

Świetna robota Justynko! :hug: Wiem ile to pracy trzeba włożyć by stronę www stworzyć a potem prowadzić i uaktualniać :) Sama prowadzę swoją z kolekcjami :) (nie związana z MJ).

A co słychać hmm...jakoś się żyje, bez specjalnych rewelacji. Niedługo przerwa Wielkanocna :) A na majówkę wyjeżdżam na Litwę do Wilna, Kowna i Trok :) Już się nie mogę doczekać!! :woohoo:

A co u Ciebie ciekawego?
 
Dzi?kuje:) Kurcze u mnie nic nowego same problemiki .. no ale jako? ?yje.

btw. w ogole jaki nowy wyglad forum , sie polapac nie mog? jak na razie , czy istnieje nadal dzia? z multimediami?..
 
btw. w ogole jaki nowy wyglad forum , sie polapac nie mog? jak na razie , czy istnieje nadal dzia? z multimediami?..
Istnieje, ale zdaje si? ?e nie dla wszystkich jest dost?pny. U mnie wy?wietla si? po?rodku forum, mi?dzy dzia?em Michael Jackson a Community.
 
Istnieje, ale trzeba być Legendary Member albo Donator'em (otworzą forum za jakiś czas) :sigh: Zwykły szaraczek musi zostać zaproszony przez przynajmniej dwóch Donatorów, a i tak będą go 'obserwować' czy dostatecznie (ciekawe ile to jest 'dostatecznie' :eek:) bierze udział w dyskusjach, pomaga oraz umieszcza nowe materiały multimedialne na forum.

Moim zdaniem to poroniony pomysł, dużo osób stracą przez taką decyzję, wiele osób było zwykłymi 'general member' i udostępniało o wiele więcej niż Donatorzy... i teraz zostało to zabronione i odebrane zwykłym użytkownikom.

Zmiany wyglądu forum mnie nie przypadły do gustu, czuje się tu teraz dziwnie, jakaś taka zagubiona... no ale może to kwestia czasu zanim wszyscy się po prostu przyzwyczają?
 
Też uważam, że to szufladkowanie szkodzi forum. Chyba w ten sposób chcą zachęcić ludzi do wpłacania nawet najmniejszej sumy na opłacenie serwera, ale to jednak szkodzi. Z jednej strony rozumiem administratorów, że chca jakoś nagrodzić tych, którzy płacą, bo na forum odwiedza tysiące ludzi, a płaci niewiele, ale z drugiej strony tak, jak pisze Karin, szeregowi uzytkownicy równie dobrze moga miec jakieś ciekawe multimedia do zaoferowania, a nie chodzi im tylko o to, żeby sami mogli coś ściągnąć.

Ja też nie płacę na utrzymanie serwera, chociaż chętnie bym to zrobiła gdybym mogła, bo uważam, że mjjc to najlepsze forum Michaelowe. Ale niestety obecnie znów jestem bez pracy, a poza tym i tak nigdy nie miałam internetowego konta i nie mam pojęcia o pay palach i tych innych czarach.

Boże co z cyrk z ta fundacją HTW. Rodzinka miała nadzieję na dopchanie się do 20% majątku, ale trzymam mocno kciuki żeby sędzia przejrzał ich motywy.
 
Wiecie co oczywiście ze to najlepsze forum , no ale nie każdy właśnie umie wplacać. Ja też mimo ze mam netowe to po pierwsze kasy też nie mam a po drugie z tym pay pal też nie bardzo kumam . Raz kiedys cos na ebay kupiłam i mało tego ,że mój bank zabrał mi 60 zl za zmianę na euro to jeszcze nie wiem jakim cudem chyba zle obliczyłam i wpłaciłam za duzą kwote za towar ale facet był na tyle uczciwy ze mi zwrócił .

Ja ogólnie nie poszukuje bo ściągnęłam z yt ale może ktoś ma dzieci MJ w Good Morning America w lepszej jakosci niz na yt było?..


Wczoraj miałam masakrycznego doła z powodu faceta i ogolnie mojego zycia .. i na poprawe humoru cały dzien na full klipy MJ... Dzis natomiast sprzatam przy Yokohamie :DD
 
Nie, ja te? mam GMA tylko w wersji z yt.

Ca?y czas nie mog? si? przekona? do nowego wygl?du forum.
 
Kochani moi z okazji zbli?aj?cych si? ?wi?t Wielkanocnych
?ycz? wam wszystkiego co najlepsze!
Smacznego jajka, i oczywi?cie mokrego Dyngusa.
Oby pogoda dopisa?a :))
?ciskam was moocno
 
My grandfather is Polish :D
yay..
but i don't understand a word of it.
i've been in cracow for some weeks ago. Poland is wonderful!
 
Przynaj? ze wstydem, ?e jakos zapomnia?am o naszym polskim zak?tku na mjjc. Ale widze, ?e nie ja jedna.
 
Hehe :naughty: no nie? Trudno si? oderwa? :D a? chce si? ci?gle patrze? :p

Przystojny ten nasz gansta :shifty: :wild:
 
No wkoncu tutaj jestem ponownie. Mia?am wielki problem z zalogowaniem od paru miesiecy.. a? wkoncu MJJC pomogli ;)
 
I'm Polish and actually living in Poland, but soon transfering off to the US for college reasons :p PROUD TO BE A POLISH FAN :D
 
Hi Polish fans,how are you all doing?

I need t ask you all a big huge favour...

My younger brother traveled today to Koszalin,to fininsh his studies in the erasmus programe,but he is having a very hard time,because he dosen't speak or understand Polish,and noone speaks English.
I was wondering if there's anyone in here(or knows anyone), that lives near Koszalin university,that could help him understanding the language,and explain him how things are?
It would be a great help,as my brother is there all alone.He learns fast...he just needs some guidance and translation,so he can learn and find his way to do what he has to do.
If anyone can help me somehow,please PM me.
Thank you so much in advance.
HUGS
 
Back
Top