Polish MJ Fans

Fluffy_Oz;3228696 said:
nawet bardziej. :bored2:

Chętnie zmieniłabym się z Tobą miejscami, ponieważ właśnie spędziłam godzinę na odśnieżaniu podwórka i już wiem, że jutro czeka mnie to samo, bo inaczej nie wyprowadzę samochodu z garażu. :angry:

A najlepszym sposobem na nudę są dla mnie Spadkobiercy, improwizowany serial kabaretowy. Zawsze zdumiewa mnie jak mozna wyjśc na scenę i bez przygotowania rzucać takimi tekstami.
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/M9tsx64m4Lo?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
oooo, to Polska tez to ma?! to jest najsmieszniejsza rzecz na swiecie, tutaj mamy cos bardzo podobnego, nazywa sie "Thank God you're here!", ogladam w kazda srode! :lol: zaczyna sie od tego, ze ubieraja jakiegos znanego goscia w jakis stroj (lekarza, kosmonauty, itp), pozniej wpuszczaja go w nieznana "scenke" przez drzwi, tam juz sa aktorzy, i pierwsze slowa to zawsze "oh, thank god you're here!" i potem musza z tego wybrnac. cudo! ide szukac teraz spadkobiercow w sieci! :D dzieki!
 
Fluffy_Oz;3230030 said:
zaczyna sie od tego, ze ubieraja jakiegos znanego goscia w jakis stroj (lekarza, kosmonauty, itp), pozniej wpuszczaja go w nieznana "scenke" przez drzwi, tam juz sa aktorzy, i pierwsze slowa to zawsze "oh, thank god you're here!" i potem musza z tego wybrnac. cudo! ide szukac teraz spadkobiercow w sieci! :D dzieki!

:lol: dobre. Spadkobiercy to troch&#281; inna sprawa, jest to parodia tasiemców w rodzaju Mody na sukces. G&#322;ównymi bohaterami jest bardzo bogata rodzina Owensów, g&#322;owa rodziny Jonathan, jego dwaj synowie Billy i George, córka Dorin i jej narzeczony Ken (czeski emigrant przywieziony do Stanów w baga&#380;niku trabanta :lol:) i kilka innych postaci. Przy niektórych odcinkach skr&#281;cam si&#281; ze &#347;miechu, inne s&#261; kiepskie, g&#322;ównie zale&#380;y od tego, kto z kim wyst&#281;puje.


Dzisiaj mia&#322; by&#263; &#347;nieg, a tymczasem w nocy zacz&#261;&#322; la&#263; deszcz i zrobi&#322;a si&#281; wiosna. :mello:
 
tumblrlg0rb1qmjc1qagcyr.gif
:punk:
 
Last edited:
Witaj ola :)

S?uchajcie czy Wam te? antywirus pokazuej ostrze?enie o jakim? 'blackhat' wykorzystuj?cym luki w czym? tam, jak wchodzicie na forum? Bo u mnie to si? pojawia po otworzeniu ka?dej strony na forum i nie wiem czy to cos powa?nego? Mam st?d ucieka??
 
U&#380;ywam AVG, dzisiaj te&#380; mi wyskoczy&#322;o to ostrze&#380;enie dwa razy, ale teraz spokój. Nie wiem o co chodzi,
 
Szczerze mówi&#261;c mnie to zaskoczy&#322;o, i te&#380; nie mam poj&#281;cia. Ja u&#380;ywam Kaspersky, ale te&#380; si&#281; cz&#281;sto zawiesza i system si&#281; restartuje :( najlepszy jest Norton jak dla mnie.
A co do Twojego problemu, to mo&#380;e wejd&#378; w ustawienia tego antywira i tam co&#347; zmie&#324;, np. wyklucz stron&#281; MJJC z potencjalnych zagro&#380;e&#324; dla Twojego komputera, bo antywir czasami wariuje i bierze zwyk&#322;&#261; stron&#281; traktuje jako wirus albo trojan.
 
A co do Twojego problemu, to mo?e wejd? w ustawienia tego antywira i tam co? zmie?, np. wyklucz stron? MJJC z potencjalnych zagro?e? dla Twojego komputera,

A to bezpieczne? W razie gdyby rzeczywi?cie jaki? wirus pojawi? si? na forum?
 
hmm, jednak okazuje si&#281;, &#380;e co&#347; by&#322;o, bo Gaz napisa&#322;, &#380;e ci którzy mieli problemy z Trojanem moga ju&#380; spa&#263; spokojnie, bo zaj&#281;li si&#281; spraw&#261;. Niech to diabli, mam nadziej&#281;, &#380;e mój komputer to wytrzyma&#322;.


Fluffy_Oz;3269020 said:
macie filmik.

[youtube]Z9RJHC7YA20[/youtube]

nudzilo mi sie. :)


:wub: Wspomnienia, wspomnienia, wspomnienia. Znacie jaka&#347; stron&#281; z du&#380;&#261; ilo&#347;ci&#261; zdj&#281;&#263; z Polski? Chodzi mi o zdj&#281;cia sprzed hotelu, naiwnie szukam jakiego&#347;, na którym b&#281;dzie wida&#263; chocia&#380; czubek mojego nosa. I Michaela oczywi&#347;cie. :D
 
Hej,
Chcia?am si? przywita?, mam nadziej?, ?e ju? tu zostan? :)
Fluffy_Oz filmik pi?kny, przywo?uje wspomnienia :sad:
 
Oglada?am BNG i fajnie Nataszy to wysz?o. Ambitna dziewczyna z wielkim talentem wokalnym, tanecznym ;))

Ja jednak musze sie wam wyzalic..
Zalama?am si? nowym klipem , jest okropny w ogole az mi sie plakac chce..
Teraz juz tak b?dzie???? ze beda rozczarowania klipami muzyk? itp..

W ogole Sofia jak ja jej nie trawie normalnie nie trawie a tu jeszcze wyst?pi?a .. i to juz w ogole psuje ca?y efekt , jak te wstawki z MJ porazkowe .. Stanowczo nie klipowi !!
 
Zalama?am si? nowym klipem , jest okropny w ogole az mi sie plakac chce..
Teraz juz tak b?dzie???? ze beda rozczarowania klipami muzyk? itp..

My?l?, ?e musimy po prostu zmienic nastawienie do pewnych rzeczy. Wiem, to nie jest ?atwe, ale ja osobi?cie nie oczekuj? juz niczego wielkiego po teledyskach, p?ytach wydawanych bez Michaela itd. Fajnie, ?e mamy okazje pos?ucha? nowych piosenek, a teledyski juz zawsze bed? tylko zlepkami dawnych nagran Michaela, albo fabu?? bez jego udzia?u i albo to zaakceptujemy, albo b?dziemy prze?ywac jedno rozczarowanie za drugim. Tak my?l?.
 
My?l?, ?e musimy po prostu zmienic nastawienie do pewnych rzeczy. Wiem, to nie jest ?atwe, ale ja osobi?cie nie oczekuj? juz niczego wielkiego po teledyskach, p?ytach wydawanych bez Michaela itd. Fajnie, ?e mamy okazje pos?ucha? nowych piosenek, a teledyski juz zawsze bed? tylko zlepkami dawnych nagran Michaela, albo fabu?? bez jego udzia?u i albo to zaakceptujemy, albo b?dziemy prze?ywac jedno rozczarowanie za drugim. Tak my?l?.

Lub po prostu ola? to co wyrabia Sony i reszta..
 
a mi sie ten nowy klip podoba. bardzo nawet. Sofia tez, tanczy z taka radoscia, z takim entuzjazmem - az sama mam ochote poderwac sie i tanczyc jak na nia patrze.

tylko dziwne, ze klip jest o tancerce, a piosenka opowiada o aktorce... no ale niech im bedzie juz.

zgadzam sie tu z virginia, choc w pelni rozumiem, ze ciezko jest zaakceptowac, ze juz nie bedzie tak jak kiedys, gdy Michael byl z nami... :( serducho boli jak nie wiem. ale staram sie cieszyc tym co jest, zamiast rozpaczac po tym, co nam odebrano. nie latwo, ale Michael by tak chcial. Justys? glowka do gory. sluchaj muzyczki, nie patrz na to jak cie denerwuje, szkoda nerwow. ja tez dalabym bardzo wiele, zeby to Michael tanczyl po ulicach i skakal po lawkach. baaardzo, bardzo wiele...
 
tylko dziwne, ze klip jest o tancerce, a piosenka opowiada o aktorce... no ale niech im bedzie juz.

No wiesz, w Remember the Time te? ?piewa? o rozmowach przez telefon, a teledysk dzia? si? w staro?ytnym Egipcie. :lol:
 
ostatni skok Adama :) fajnie, ?e skoczy? ten ostatni raz, chociaz s?dziowie nie chcieli si? za bardzo zgodzi?.

 
No w&#322;a&#347;nie to jest okropne, &#380;e usuwaj&#261; prawie ka&#380;de wideo zwi&#261;zane z prawami autorskimi jakiej&#347; stacji :( To samo jest z TVN jak chcesz jakie&#347; wyrywki programów poogl&#261;da&#263;, albo po prostu komu&#347; przes&#322;a&#263; &#347;mieszny fragment.

Bez sensu!
 
Back
Top