Polish MJ Fans

karin861;3096294 said:
A co do vodeczki to... polskie to bardzo :lol: sama z chęcią bym się z nim napiła, a co! :D

Pewnie to i polskie, ale widać jestem nietypową Polką, bo nie znoszę wódki. Chyba nawet nigdy nie piłam czystej, odrzuca mnie, wolę alkohol w łagodniejszej postaci. Jakieś dobre wino, likier, coś po czym nie wypala ci gardła. :D
 
virginia_woolf;3085180 said:
Wiecie co chyba tęsknie za czasami, kiedy całą płytę mozna było posłuchać dopiero w dniu premiery, jak kupilo sie płyte w sklepie, albo posłuchało radia. Teraz do daty wydania Michaela został jeszcze miesiąc a już chyba wszystkie piosenki wyciekły do sieci. Próbowałam się powstrzymac ze wszystkich sił żeby ich nie słuchac, ale nie mogłam się powstrzymac przed odsłuchaniem Much Too Soon i Do You Know Where Your Children Are, zwłaszcza, że tej drugiej chyba nie bedzie na płycie.

dokladnie..jednak ja po przesluchaniu piosenek wiem ,że nie kupię bo to juz nie to samo.. moze później..
Nie ciesze sie juz nawet z klipu OMCh .. bo szczerze jest dziwny i nie wiem .. mam swiadomosc ze to ten ostatni to co zostało.. itp.. nie wiem wszystko jest tak jak nie powinno..

Vision to chyba jedyna rzecz z nowosci jaką bede chciała mieć, nie wspominajac o grze ale w Pl pewnie jej nie będzie więc.
 
:read: no wlasnie czytam o tym. w Szkocji zapowiadaja rekordowe zimno, do -30C przewiduja! waaaah!


:snowing:

Limonek, to ty teraz jestes ----> :penguinsmilie: (to w odwecie za ta sniezke na dzien dobry, prosto w niucha, nieladnie, tsk tsk)
 
ano podobno bylo, rodzinka mi donosila, podczas gdy ja sie pieklam w 36 C i zazdroscilam. choc - 32 C tez niefajnie, najnizsza temp jakiej doswiadczylam to -25 jednego razu, i to juz bylo bardzo bolesne zimno.



:nose_pick_eat:
 
Zdecydowanie minus 32 :D Kiedy? wybra?am si? na Kasprowy Wierch i w?a?nie by?o tam -33 stopni, my?la?am, ?e zamarzn? mimo obrania si? w co popadnie :D Kilka warstw niewiele dawa?o :D A twarz... sztywna!
 
no wlasnie takie ekstremalne temperatury to w obie strony niefajne. ja tak mysle ze wole zimno, bo zawsze mozna dodatkowy sweter czy szalik zalozyc, a jak za cieplo, to co - skory nie zdejmiesz... ale -33, yyy... jeszcze w gorach, matko! karin861, ty jestes survivor! :D

a tak w ogole to wczoraj znow sie splakalam przez to...

[youtube]4dCaC6RAxsA[/youtube]

:( bosz...
 
zwiastun Michaela jest boski. Kuzwa jak ja kocham tego kto mowi MICHAEL to jest najlepsze z całosci :) i te aniołki...ach boskie i HMH swietnie sie wpasowało :DD
jak bylam na NIE dla plyty tak chyba przez ten zwiastun kupie, ale i tak troszke pozniej..


Kochani co tam u was , u mnie mase problemów i na dodatek chora jestemm ..i hate flu ....
 
@Fluffy_Oz: ano lubi? extreme :D hehe :p za to wspomnienia niezapomniane normalnie :p chyba tylko na kole podbiegunowym by?oby gorzej - akurat tak trafi?am bo dzie? po mojej wycieczce ju? by?o "tylko" -25 :lmao:
Co do zwiastuna, to boski jest :)
@Justine: Ja tam planowa?am kupi? p?ytk?, wiadomo ?e to nie to samo co p?yta wydana pod okiem Michaela... to pierwsza po?miertna...ale pierwsza nie znaczy gorsza ;)

Mike we love you :heart:
 
a ma ktos ten zwiastun w HQ nie sciagniete z youtube?...
tzn ja mia?am kupi?, ale po przes?uchaniu BN mi si? odwidzia?o i sie za?ama?am troszke tym wszystkim..
 
Justynko, wiem co czujesz. ale ja kupie i tak, w pierwszym dniu zapewne, chocby dla samej "Hold my hand", mimo ze to juz nigdy nie bedzie to samo. :(
 
Ja niestety muszę oszczędzać pieniążki teraz mam masę problemów i tym tez sie martwię a poza tym zima jest i opał kosztuje.. ehh sama się boje co to będzie..

Kupie , ale w planach jeszcze mam LEGENDE do kupienia i chcialabym ta gre .. a to koszt jest .. wiec musze poczekać z MICHAELEM na razie.
 
Justine;3115891 said:
Ja niestety muszę oszczędzać pieniążki teraz mam masę problemów i tym tez sie martwię a poza tym zima jest i opał kosztuje.. ehh sama się boje co to będzie..

Kupie , ale w planach jeszcze mam LEGENDE do kupienia i chcialabym ta gre .. a to koszt jest .. wiec musze poczekać z MICHAELEM na razie.

ojoj, kochana... wiesz, jesli koszt plytki bedzie tak do $20 dolcow to ci zrobie prezent swiateczny. :)
 
Jak się nie ma za dużo pieniędzy to można póki co kupić płytę w wersji eco za 32 złocisze. Nawet jak ma się wątpliwości co do piosenek od Cascio, to lepiej już kupić taką tańszą wersję niż sciągac nielegalnie z netu. Moim zdaniem. :)
 
Last edited:
Kochana ale u mnie to nawet jest ci??ko z tymi 32 z?.
jak juz si? pojawia kasa to zawsze jest co? wa?niejsze .. zawsze si? co? popsuje albo to i tamto.. i tak pracowa?am ju? po 17 godzin przez 2 tygodnie ale co z tego jak kasy ma?o bo 6 z? na godzine .. a innej sie na razie nie znajdzie. Same ogloszenia AVON albo praca w domu albo cos tam innego.. idzie sie wsciec :/
 
Kochana ale u mnie to nawet jest ci??ko z tymi 32 z?.
jak juz si? pojawia kasa to zawsze jest co? wa?niejsze .. zawsze si? co? popsuje albo to i tamto.. i tak pracowa?am ju? po 17 godzin przez 2 tygodnie ale co z tego jak kasy ma?o bo 6 z? na godzine .. a innej sie na razie nie znajdzie. Same ogloszenia AVON albo praca w domu albo cos tam innego.. idzie sie wsciec :/

:better:bedzie dobrze, cos poradzimy.
 
U mnie też jeszcze nie ma przygotowan do świąt Jestem zbyt zajęta odsniezaniem podwórka i zrzucaniem ze schodów całych ton śniegu, który spada na nie z dachu. lol
 
o matko, nie wspominajcie mi o swietach!:bugeyed
zanosi sie na to, ze bede sama, sama, sama, dwie swinki morskie do towarzystwa. bosz... tragedia.
musze nakupic sobie fajnych prezentow! :D
 
^ :better:

Ojej to nie weso?o :( Chocia? ubieranie choinki ze ?winkami morskimi? :thinking: mo?e by? ciekawe :D

Justine a jak u Ciebie z przygotowaniami? :)
 
o matko, nie wspominajcie mi o swietach!:bugeyed
zanosi sie na to, ze bede sama, sama, sama, dwie swinki morskie do towarzystwa. bosz... tragedia.
musze nakupic sobie fajnych prezentow! :D

Biedaku! ja bede wisiec na niebie miedzy Europa a Kanada ... wcale mi sie nie usmiecha taka perspektywa 24/12.. ale coz, bilety byly najtansze :p a czemu fluff zostaje sam? :(
 
Ja si? nie przygotowuje.. i tak z roku na rok swieta s? ubo?sze.. od smierci babci ju? rodzinka nie chce przyjezdza?.. teraz niby do nich mamy jechac ale watpie bysmy sie wybrali , za daleko ...poza tym co z psami .
Obecnie nie pracuje wiec nawet na opa? nie ma kasy .. wi?c jak te eskimosy .. same we dwie w domu .. brat dopiero w weekend byc moze przyjedzie z pracy na 2 dni i cos pomoze .. ehh szkoda gadac. Nie przygotowuje si? jakos specjalnie bo do swiat duzo czasu a tu trzeba myslec co tam sie zrobi jutro.
 
kochani czy ktos moze mi wyt?umaczyc jak sie g?osuje na Grammy.. niby tam ptaszkami zag?osowa?am ale nigdzie VOTE nie widz?.
 
Chyba sam ptaszek wystarczy, ale od kiedy na Grammy głosuje lud? To chyba tylko taka zabawa, bo wydawało mi się, że na Grammy głosują tylko członkowie jakiejś akademii muzycznej jak przy Oscarach? Chociaż jak popatrzeć na laureatów to można mieć wątpliwości.
 
Witam wszystkich polskich fanów. Wczoraj dołączyłam do mjjc. Znamy się pewnie z innych forów np. mjpt :).
 
Back
Top