Polish MJ Fans

haha, rozdwojenie jazni... :D
dokladnie. ja tez chce uslyszec, nawet bardzo. tylko pamietam jak czekalam na Dangerous, potem HIStory i Invincible, to taka bylam podekscytowana, ze spac nie moglam po nocach, a jak spalam to snilam ze slucham tych piosenek nowych. a teraz... nic. :( i wyc mi sie chce, bo wiem ze tamte czasy, ta radosc zwiazana z Michaelem, z jego muzyka, juz nigdy nie wroci. dla mnie przynajmniej. mam nadzieje ze choc dla innych. :(
 
Ja wiem jedno juz tak samo nie bedzie jak było.
Piosenki piosenkami , ale co zrobią jaki klip zlepki jakis starych utworów badz koncertów MJa?. To bedzie straszne dla mnie bo taki zlepków nienawidze od 1 roku conajmniej.
Wyc mi sie chce wówczas niesamowicie.
 
46985_443065979081_795534081_4976852_4251602_n.jpg
 
Zrobili mnie Legendary Member :lol: Jestem dumna.

Myslicie, ?e nowa p?yta naprawd? uka?e si? w listopadzie? Mam powazne w?tpliwo?ci, jest pa?dziernik, a o p?ycie ani s?owa od Sony.
 
Mozna sie dolaczyc do rozmowy? ;-)

Wedlug mnie nowa plyta wyjdzie - predzej czy pozniej. Estate dalo nam slowo, kiedy wydawali oswiadczenie o 7 plytach, ze nowe wydawnictwo bedzie w listopadzie. A teraz pojawila sie niemal pewna informacja o Vision... Zastanawiam sie wiec, czy Estate mialo na mysli Vision, czy jednak wyjdzie osobny album, hmm.
W kazdym razie coraz wiecej osob potwierdza, ze album z niewydanym materialem wyjdzie na pewno, ale skoro album nie jest skonczony, tzn. jest w fazie 'produkcji'... Zobaczymy. Martwi mnie to.

Virginia, nie wiesz od czego zalezy przyznanie 'plakietki' legendary member? Ja tutaj jestem w sumie dopiero od stycznia 2009, takze raczej sie nie zaliczam haha
 
No nowa płyta na pewno bedzie, ale czy na pewno wyjdzie w listopadzie.

Unb;3003794 said:
Virginia, nie wiesz od czego zalezy przyznanie 'plakietki' legendary member? Ja tutaj jestem w sumie dopiero od stycznia 2009, takze raczej sie nie zaliczam haha

Nie mam pojęcia. Może chodzi o fanów, którzy są na mjjc a wczesniej na mjjf od długiego czasu. Ja byłam na mjjf od 2004, a po zamknięciu przeszłam tutaj.
 
Kochana gratulacje ze jestes LEGENDARY MEMBER :):):)
ja mysle ze wyjdzie ten album mimo wszystko wkoncu to bedzie kolejny zarobek na MJ..
Tylko oby to takze poszło do dzieciaczków...

Poza tym mam takie pyt do was .. Czy ktos wie kim jest laska spiewajaca na koncercie w Brunei 96 z MJ IJCSLU bo przeciez to nie Siedah.
 
^ Kole?anka nazywa si? Marva Hicks. Ich duet na koncercie w Brunei jest przekomiczny. Wyraz twarzy Michaela, kiedy Marva zaczyna ?piewa? jego cz??? - BEZCENNY. :lol:
 
^ Kole?anka nazywa si? Marva Hicks. Ich duet na koncercie w Brunei jest przekomiczny. Wyraz twarzy Michaela, kiedy Marva zaczyna ?piewa? jego cz??? - BEZCENNY. :lol:

haha dokladnie , kocham te jego "wpadki" oczywi?cie te bezpieczne dla niego..;)
dziekuje bardzo za odpowiedz kochana.
 
Justine;3004163 said:
haha dokladnie , kocham te jego "wpadki" oczywiście te bezpieczne dla niego..;)
dziekuje bardzo za odpowiedz kochana.

Wpadki są fantastyczne. Chociaż ta akurat nie była jego. :cheeky:


Myślicie, że nowe video na Vision to będzie One More Chance? Szczerze mówiąc to ja marzę, żeby zobaczyć video do Smile. To byłoby piękne.
 
Dla mnie to juz nic pi?kniejszego od niego nie b?dzie..
Poza tym jakos nie ciesze sie na nowy klip bez niego w nim.. w sensie jak powstanie zlepek klipow poprzednich to sobie daruje radosc. W ogole to OMCH jesli sa w archiwach te nagrania co nie zdazyl zakonczyc i to bedzie ten 1 klip a tego nikt nie widzial procz fotek to jestem ZA. A Smile nie ma jakiegos "roboczego" klipu z MJem jako Chaplinem czy mi sie zdaje..
 
Dla mnie to juz nic pi?kniejszego od niego nie b?dzie..
Chyba wszystkie myslimy tak samo

Poza tym jakos nie ciesze sie na nowy klip bez niego w nim.. w sensie jak powstanie zlepek klipow poprzednich to sobie daruje radosc.
Zlepek starych klipow reklamowany jako nowy nikogo pewnie nie cieszy i nie ma sposobu, zeby cieszyl. Chyba wlasnie cos takiego lecialo w stacjach tv w charakterze klipu do One More Chance?

A Smile nie ma jakiegos "roboczego" klipu z MJem jako Chaplinem czy mi sie zdaje..

No w?asnie jest. I marz? zeby go w koncu zobaczyc.
 
Unb;3003794 said:
Mozna sie dolaczyc do rozmowy? ;-)

Hej nowa internetowa buźko na forum! :waving:

virginia_woolf;3004123 said:
^ Koleżanka nazywa się Marva Hicks. Ich duet na koncercie w Brunei jest przekomiczny. Wyraz twarzy Michaela, kiedy Marva zaczyna śpiewać jego część - BEZCENNY. :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: to jest jeden z moich ukochanych momentow!
szok - złość - głupawka :lol: tak to wszystko pięknie przesuwa się na jego twarzy!

virginia_woolf;3004181 said:
Szczerze mówiąc to ja marzę, żeby zobaczyć video do Smile. To byłoby piękne.

Ja też... myślałam o tym ostatnio :wub: ..
Pomijajac ten fakt, ze nie bardzo jestem w stanie sluchac tej piosenki. Juz jestem w stanie sluchac innych, ale Smile to jest gwarantowany tearjerker jak dla mnie.

virginia_woolf;3006273 said:
Wszyscy widza The Legendary Member Forum czy tylko ci 'naznaczeni'?

Ja nic nie widze :unsure: wiec chyba tylko wybrani :punk:
Gratulacje :cheers: mi sie wydaje, ze Legendary to ci, ktorzy sa na forum 2 lata + dluzej...
 
virginia_woolf, ja widze twoja fioletowa plakietke Legendary Member, wiec chyba nie tylko wybrani.

o matko, IJCSLY w Brunei!:lmao:
z poczatku tak jakby myslal "what the...?!", potem "o zesz ty, no nie!", a sekunde potem "okay, I think we got away with it... yep, we did. let's dance!"
uwielbiam te porozumiewawcze spojrzenie, z odrobinka wyrzutu - zamiana wersow! :D

bosz jaki on byl kochany...:(
takie wlasnie stare nagrania mnie ciesza, usmiecham sie, a jak tylko pomysle o nowych, to mi serce peka. nie wiem, czy jestem jedyna ktora zupelnie nie ekscytuje sie tym nowym albumem... nie moge sie nawet zmusic.

wiecie, dzis czytalam ksiazke "Wee Free Men" Terry Pratchetta, i tam bylo takie zdanie, ktore mysle pasuje do nas tu, wiec sie podziele, a co:

"Nothing's louder than the end of a song that's always been there (...) "

:(
 
Fluffy_Oz;3007980 said:
nie wiem, czy jestem jedyna ktora zupelnie nie ekscytuje sie tym nowym albumem... nie moge sie nawet zmusic.
:(

Nie jesteś jedyna. Kochałam Michaela jako artystę, ale był mi o wiele blizszy jako człowiek, mimo że go nie znałam (czy to ma sens?), wiec fajnie, ze bedzie nowa plyta, ale nie ma we mnie i nie moze być dawnego entuzjazmu.

Fluffy_Oz;3007980 said:
virginia_woolf, ja widze twoja fioletowa plakietke Legendary Member, wiec chyba nie tylko wybrani.
:(

Nie chodzilo mi o plakietke tylko o dodatkowy dzial na forum pt Legendary Member Forum. Jest tuz nad działem The Fans. Ciekawe ile jest jeszcze tajnych działów na forum? :lol:


Śledzicie sprawę zabójstwa Krzysztofa Olewnika? Myslę, że nigdy nie dowiemy się prawdy, tak samo jak to było z zabójstwem generała Papały. (I Michaela też)
 
virginia_woolf;3008271 said:
Nie chodzilo mi o plakietke tylko o dodatkowy dzial na forum pt Legendary Member Forum. Jest tuz nad działem The Fans. Ciekawe ile jest jeszcze tajnych działów na forum? :lol:

Aaaaaa! No nie, tego nie widze. Mozecie spokojnie obgadywac tam nielegendarnych czlonkow, haha! ;) :D
:cheers:
 
hej karin :)

a propos koleżanki Hicks

Marva Hicks

"My fondest memory of MJ is when my mother became really ill and (was) in intensive care. We were performing in Sydney, Australia. At that evening's performance on the day that I found out she was sick, MJ pulled me aside after our prayer circle. He always joined us for prayer circle. He thanked me for doing the show that night considering how worried I was about my mother. And he assured me they would get me home ASAP. I left on a flight the next morning. And the next day, flowers arrived at the hospital for my mother — from Michael Jackson. I am loyal to him to this day because of his kindness.

"What I will miss most about him is the dynamics of his creativity. Being around him was electric! It was exciting to be a part of building this show."

Dlaczego juz go nie ma?? :cry:
 
Jest tu kto? Potrzebna pomoc. Chc? kupi? ksi?zk? ze zdj?ciami z sesji Arno Bani, ale oczywiscie nie stac mnie na wersj? w twardej ok?adce, 180 z? plus przesy?ka to jednak przesada, wiec che kupic w mi?kkiej ok?adce. Ale zastanawiam sie czy w tej wersji papier tez nie jest jakiejs dziadowskiej jako?ci, typu papier toaletowy. Jak myslicie? Bo nie wiem jak to sprawdzi?.
 
^ Nie no my?le, ?e takiego albumu nawet w mi?kkiej ok?adce nie wydali by na papierze typu 'wc' tylko raczej ju? na jakim? kredowym... :) z regu?y wersja w mi?kkiej oprawie jest ta?sza, bo du?? cz??? p?aci si? jednak za tward? ok?adk? - mniej sie niszczy :)
 
karin861;3037518 said:
bo dużą część płaci się jednak za twardą okładkę - mniej sie niszczy :)

No własnie między twardą i miękką okładką jest 100 zł różnicy, więc jak dla mnie bardzo dużo. Wersja w miękkiej jest tez trochę mniejsza. I wazy mniej, ale to chyba w związku z inną okładką i mniejszym formatem, prawda? Chyba zaryzykuję, bo wiekszość zdjęć z sesji bardzo mi sie podoba, oczywiscie oprocz faraona i przerobionych do nieprzytomnosci w photshopie.
 
Tak, to z winy twardej okładki jej waga jest dość mniejsza. Jeśli chodzi o tą sesję, to mnie się podoba motyw główny z niebieskimi akcentami na twarzy... bo reszta to dla mnie jakiś surrealizm normalnie :p Nasz Michael wygląda jak kukła, jak jakaś lalka, ale chyba taki był zamysł autora fotek... tylko nie rozumiem jednego, skoro Michael'owi się te zdjęcia nie do końca podobały (skoro ich nie wypuścił w 99' roku) to po cholere ten koleś teraz na nim zarabia ;/ wkurzają mnie tacy krętacze!

Sesja z Thrillera to jest COŚ! :) Ale to... czy warte takiej kasy? Jeśli już bym miała kupić tą sesję to w wersji online na ebooka (chyba taka też istnieje) i sobie wydrukowała na papierze jakim bym chciała (jakościowo, z jaką wielkością itp).
 
Fluffy_Oz;3007980 said:
wiecie, dzis czytalam ksiazke "Wee Free Men" Terry Pratchetta, i tam bylo takie zdanie, ktore mysle pasuje do nas tu, wiec sie podziele, a co:

"Nothing's louder than the end of a song that's always been there (...) "

:(
Tez czytuję Pratchetta czasami... swietne książki... świetny cytat sniffff :cry:

virginia_woolf;3009966 said:
Nikt nikogo nie obgaduje :) Góra nigdy na to nie pozwala.


Ten gif zawsze mnie rozwala
788c41a5bcc9.gif
quot --> żeby nadal patrzeć na ten gif :shades:

virginia_woolf;3036061 said:
Jest tu kto? Potrzebna pomoc. Chcę kupić ksiązkę ze zdjęciami z sesji Arno Bani, ale oczywiscie nie stac mnie na wersję w twardej okładce, 180 zł plus przesyłka to jednak przesada, wiec che kupic w miękkiej okładce. Ale zastanawiam sie czy w tej wersji papier tez nie jest jakiejs dziadowskiej jakości, typu papier toaletowy. Jak myslicie? Bo nie wiem jak to sprawdzić.
a gdzie kupujesz? nie nam sie na tych wszystkich sklepach, ale tutaj na przykład widzę za 100 zł http://ukarola.bazarek.pl/opis/1763437/michael-jackson-the-auction.html
to jest pewnie ta w miękkich okładkach... znalazłaś gdzieś taniej?
(niech żyje wolny handel :p)
 
Back
Top