Polish MJ Fans

Callaendia;3038303 said:
a gdzie kupujesz? nie nam sie na tych wszystkich sklepach, ale tutaj na przykład widzę za 100 zł http://ukarola.bazarek.pl/opis/1763437/michael-jackson-the-auction.html
to jest pewnie ta w miękkich okładkach... znalazłaś gdzieś taniej?
(niech żyje wolny handel :p)

Kupuję w krainie książek. Jest sporo taniej niż u karola.
wersja w miękkiej okładce 75 zł http://krainaksiazek.pl/ksiegarnia,...chael-Jackson-the-Auction-,9780500289259.html

i w twardej 167 http://krainaksiazek.pl/ksiegarnia,...64,Michael-Jackson-Auction,9782812303685.html

W krainie książki jest też tak, że ceny są codziennie inne, bo zależą od kursu walut. Rzekomo. Trochę to wkurzające, ale cena nie zmienia sie jakoś ogromnie. Z tego, co widzę to przeważnie o kilkadziesiąt groszy, góra dwa złote. I chyba mają jednak najtansze ksiązki sprowadzane z zagranicy. Kupowałam już u nich więc moge powiedziec, że nie jest to firma krzak, bo takich tez dużo w internecie.


Dzisiaj spimy godzinę dłużej. Cudoooooownie.
 
virginia_woolf;3039051 said:
Kupuję w krainie książek. Jest sporo taniej niż u karola.
wersja w miękkiej okładce 75 zł http://krainaksiazek.pl/ksiegarnia,...chael-Jackson-the-Auction-,9780500289259.html

i w twardej 167 http://krainaksiazek.pl/ksiegarnia,...64,Michael-Jackson-Auction,9782812303685.html

W krainie książki jest też tak, że ceny są codziennie inne, bo zależą od kursu walut. Rzekomo. Trochę to wkurzające, ale cena nie zmienia sie jakoś ogromnie. Z tego, co widzę to przeważnie o kilkadziesiąt groszy, góra dwa złote. I chyba mają jednak najtansze ksiązki sprowadzane z zagranicy. Kupowałam już u nich więc moge powiedziec, że nie jest to firma krzak, bo takich tez dużo w internecie.


Dzisiaj spimy godzinę dłużej. Cudoooooownie.
thank you Virginia!! :clapping: :clapping: :clapping:

a ja dziś wstałam godzinę wcześniej, bo zapomniało mi się o zmianie czasu :lol:
 
Cze?? wszystkim!
Hey everyone!

I'm half Polish, so I'm guessing I'm part of the MJ Polish fans community :D
I speak little Polish, because I have not learnt as much as English.
I have the King Of Pop editions from both UK and Poland :)
 
Cze?? wszystkim!
Hey everyone!

I'm half Polish, so I'm guessing I'm part of the MJ Polish fans community :D
I speak little Polish, because I have not learnt as much as English.
I have the King Of Pop editions from both UK and Poland :)

hello there!:) make yourself at home. we try to have the major discussions here in English as well as Polish to accomodate everyone.

is the "half" from your mom or your dad's side?
 
thank you Virginia!! :clapping: :clapping: :clapping:

a ja dzi? wsta?am godzin? wcze?niej, bo zapomnia?o mi si? o zmianie czasu :lol:

to musiala byc mila niespodzianka! do dzis pamietam te radosc - WOW, MOGE JESZCZE GODZINKE POSPAC, IIIHAAA!!! :D

tu w Queensland nie zmieniaja nam czasu. podobno dlatego, ze obawiaja sie ze jakby cofneli zegarki, to wszyscy faceci mieliby poranne erekcje w autobusach/pociagach w drodze do pracy. ;)
 
Fluffy_Oz;3060404 said:
tu w Queensland nie zmieniaja nam czasu. podobno dlatego, ze obawiaja sie ze jakby cofneli zegarki, to wszyscy faceci mieliby poranne erekcje w autobusach/pociagach w drodze do pracy. ;)
Wow to nieźle! :D haha ciekawy powód swoją drogą :giggle: troche mniej ciekawy widok, ale podobno do wszystkiego da się przyzwyczaić :scratch: :D
 
hello there!:) make yourself at home. we try to have the major discussions here in English as well as Polish to accomodate everyone.

is the "half" from your mom or your dad's side?

Thanks :)

From my mum's side, whenever I visit Poland I stay in a place called Lesznowola, near Warszawa :)
 
karin861;3060504 said:
Wow to nieźle! :D haha ciekawy powód swoją drogą :giggle: troche mniej ciekawy widok, ale podobno do wszystkiego da się przyzwyczaić :scratch: :D

eee, jak dla mnie to mogliby przestawiac te zegarki :shifty::D
 
tu w Queensland nie zmieniaja nam czasu. podobno dlatego, ze obawiaja sie ze jakby cofneli zegarki, to wszyscy faceci mieliby poranne erekcje w autobusach/pociagach w drodze do pracy. ;)

:lmao: :rofl:

omg fluff, you know how to make me laugh! *hugs her favorite fluff*

Thanks :)

From my mum's side, whenever I visit Poland I stay in a place called Lesznowola, near Warszawa :)

hi there!!! happy you found this little corner! so where do you live?
 
:lmao: :rofl:

hi there!!! happy you found this little corner! so where do you live?

Mieszkam w Epsom, pod Londynem, i kiedy jestem w Polsce mieszkam w Lesznowoli.
How many of us Poles are in the community? :)
 
Justine;3064448 said:
hello kochani co tam u was?

Cześć :)

Nic oprócz nauki :mello:
I słuchanie muzyki Michaela :D

Co tam u ciebie?
 
Pytanie do anglojęzycznych. O co Opra pyta Paris w okolicach 5:35? I co mówi potem jeden z kuzynów?

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gLc-kt8Cq6I?fs=1&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gLc-kt8Cq6I?fs=1&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
virginia, Oprah pyta ich co lubia robic, w sensie - w wolnych chwilach. Prince odpowiedzial ze lubi sport i gry komputerowe, i jak dorosnie chcialby produkowac i rezyserowac filmy. Paris odpowiedziala, ze chcialby zostac aktorka. Oprah spytala czy zamierza studiowac aktorstwo i czy mysli to robic na powaznie, jako zawod, na co Paris odpowiedziala, ze tak, i ze czesto improwizuje rozne scenki. Oprah spytala ja gdzie, a Paris odparla ze czesto robila to ze swoim tata. Oprah dodala wtedy, ze pewnie jest dobra w szaradach, co Paris potwierdzila, a potem jeden z kuzynow dodal, ze graja w to bez przerwy (w szarady znaczy).

bosz, mam nadzieje ze nie zagmatwalam za bardzo? :D
 
K&#322;ótnie odno&#347;nie p&#322;yty czy czego&#347; innego? My&#347;l&#281;, &#380;e na ka&#380;dym forum jest tak samo. Chyba nawet tutaj jest spokojnie w porównaniu z innymi, szczególnie tymi, na których brak moderatorów.
 
Ja ju&#380; mam serdecznie do&#347;&#263; tych spekulacji i prze&#347;cigania si&#281; czy to Michael czy nie Michael... ka&#380;dy ma w&#322;asne zdanie i MÓZG przede wszystkim.. nie wiem czy to takie jest na topie &#347;ciganie si&#281; z opiniami ile procent jest za tym &#380;e to g&#322;os MJ a ile przeciw.. to &#380;a&#322;osne :giggle:
 
Ja te&#380; mam ju&#380; tego dosy&#263;, dlatego w ogóle nie czytam ju&#380; dyskusji na temat p&#322;yty. I tak j&#261; kupie i b&#281;d&#281; s&#322;ucha&#263; tych piosenek, które mi si&#281; podobaj&#261;. I nie chc&#281; zastanawiac sie przy kazdej czy to Michael. Ka&#380;dy ma prawo do w&#322;asnej decyzji, a niektórzy tak si&#281; zacietrzewili, &#380;e gotowi sa rozszarpa&#263; kazdego kto nie chce bojkotowac Sony, a przez to Michaela. Kto chce kupic niech kupuje, kto nie chce niech nie kupuje.
Te&#380; wola&#322;abym, &#380;eby ca&#322;ego tego zgie&#322;ku nie by&#322;o, ale nic nie poradzimy i ju&#380; nigdy nie bedzie tak, jak wtedy gdy Michael by&#322; z nami.
 
No ja w?a?nie te? nie czytam tych wszystkich spekulacji, p?ytk? i tak kupi? i szczerze wierz?, ?e b?dzie 100% Michaela, cz??? nagra? b?dzie mocno podrasowana technicznie zapewne z winy s?abych dem i tyle...
Zgie?k jest, bo jego osoba i legenda jak? jest owiana nigdy nie zniknie, i dobrze! Im ludzie wi?cej gadaj? tym lepiej, tylko niech to robi? M?DRZE. zw?aszcza fani - jego wielka mi?o??.
 
Wiecie co chyba t&#281;sknie za czasami, kiedy ca&#322;&#261; p&#322;yt&#281; mozna by&#322;o pos&#322;ucha&#263; dopiero w dniu premiery, jak kupilo sie p&#322;yte w sklepie, albo pos&#322;ucha&#322;o radia. Teraz do daty wydania Michaela zosta&#322; jeszcze miesi&#261;c a ju&#380; chyba wszystkie piosenki wyciek&#322;y do sieci. Próbowa&#322;am si&#281; powstrzymac ze wszystkich si&#322; &#380;eby ich nie s&#322;uchac, ale nie mog&#322;am si&#281; powstrzymac przed ods&#322;uchaniem Much Too Soon i Do You Know Where Your Children Are, zw&#322;aszcza, &#380;e tej drugiej chyba nie bedzie na p&#322;ycie.
 
Nawet nie idzie tego nie pos&#322;ucha&#263;, ja s&#322;ucham codziennie mjtunes i tam &#347;rednio 5x na godzin&#281; jest Hold My Hand 2010, Much Too Soon i DYKWYCA. Te&#380; t&#281;sknie za tymi czasami, w ogóle za latami 90tymi, mimo, &#380;e by&#322;am gówniar&#261;... ale pami&#281;tam te czasy jako mi&#322;e, szcz&#281;&#347;liwe... a teraz wszystko masz w cyber-przestrzeni... z jednej strony to plus bo to du&#380;e &#378;ród&#322;o wiedzy, ale z drugiej...zabiera t&#261; nutk&#281; tajemniczo&#347;ci jakie te nagrania b&#281;d&#261;.
 
1zydo2d.jpg
:hysterical:
 
D?u?szy czas zastanawia?am si?, czy to zdj?cie nie jest przerobione Photoshopem...tak samo jak to z mlekiem :lol: Co Wy o tym s?dzicie?

mjcapteoflyingmilk.jpg
 
Photoshop? W &#380;yciu. Nie wiem jak to by&#322;o z mlekiem, t&#322;o jest ciemne wi&#281;c nie widac kto tam stoi, ale zdj&#281;cie z dziewczynami i smirnoffem jest na bank bez przeróbek. Tak samo, jak zdj&#281;cie z papierosem z czasów Bad.
 
No nie? :D

O papierosku to wiedzia?am :p To, ?e kto? trzyma i robi sobie zdj?cie z fajkiem, nie znaczy, ?e pali ;)

A co do vodeczki to... polskie to bardzo :lol: sama z ch?ci? bym si? z nim napi?a, a co! :D
 
Back
Top